zadanie nr 51

51. Wymiana krzesełek na trybunie LKS "Sęp" Droginia i montaż zegara z tablicą wyników


Lokalizacja

Stadion LKS Sęp Droginia

Skrócony opis zadania

Wymiana krzesełek na trybunie LKS "Sęp" Droginia. Montaż zegara i tablicy wyników.

Opis zadania

Wymiana krzesełek na trybunie LKS "Sęp" Droginia na nowe - około 200-250 sztuk. Zamontowanie na budynku lub w innym miejscu zegara i tablicy wyniku zawodów.

Uzasadnienie potrzeby realizacji zadania

Zadanie powinno być zrealizowane bo stare krzesełka nie nadające się do użytku są popękane lub urwane. Wymiana wpłynie na komfort użytkowania trybuny sportowej, która została zamontowano dawno i nie była remontowana. Montaż zegara i tablicy wyniku poprawi sposób użytkowania obiektu.

Osoby i grupy mieszkańców, dla których zadanie zostanie zrealizowane

Boisko LKS "Sęp" Droginia korzystają mieszkańcy całej gminy Myślenice i nie tylko w czasie organizowanego meczu piłkarskiego. Na stadionie organizowane są też inne imprezy kulturalne. Korzysta ze stadionu około 500 osób. Zarządzający stadionem klub LKS "Sęp" Droginia wyraża na to zgodę.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę
Lp.Część składowaŁączny koszt
1Koszt krzesełek10 000 zł
2Koszt demontaż i montaż4 000 zł
3Koszt zegara i tablicy6 964 zł
4Koszt montażu1 500 zł
Łącznie: 22 464 zł

Opis realizacji

Wymiana krzesełek na trybunie i montaż zegara na obiekcie Sępa Droginia

Mieszkańcy Drogini w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego wybrali w głosowaniu zadanie, które pozwoliło na wymianę części krzesełek na trybunie, montaż elektronicznej tablicy świetlnej z wynikiem meczu i zegarem oraz zainstalowanie stadionowego nagłośnienia na obiekcie LKS Sęp Droginia.

- Część krzesełek była zniszczona i popękana, a pozyskane środki finansowe pozwoliły nam na uzupełnienie i odświeżenie trybuny. Nasz zespół w ubiegłym sezonie wywalczył awans do A klasy i cieszymy się, że infrastruktura na naszym obiekcie się poprawia. Tablica wyników spisuje się znakomicie i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zamontować ją na nowym budynku klubowym – mówi Aleksander Horab, prezes Sępa Droginia.

Całkowity koszt projektu opiewał na kwotę 22 464 zł, a wykonawcą była myślenicka firma MTB-Group. W głosowaniu do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego w Drogini znalazły się trzy zadania. Projekt Sępa Droginia wyprzedził zadania pod nazwą „Doposażenie OSP Droginia” oraz „Gry podwórkowe i korytarzowe w ZPO w Drogini”.

Postęp realizacji

Wymiana krzesełek na trybunie i montaż zegara na obiekcie Sępa Droginia Mieszkańcy Drogini w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego wybrali w głosowaniu zadanie, które pozwoliło na wymianę części krzesełek na trybunie, montaż elektronicznej tablicy świetlnej z wynikiem meczu i zegarem oraz zainstalowanie stadionowego nagłośnienia na obiekcie LKS Sęp Droginia. - Część krzesełek była zniszczona i popękana, a pozyskane środki finansowe pozwoliły nam na uzupełnienie i odświeżenie trybuny. Nasz zespół w ubiegłym sezonie wywalczył awans do A klasy i cieszymy się, że infrastruktura na naszym obiekcie się poprawia. Tablica wyników spisuje się znakomicie i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zamontować ją na nowym budynku klubowym – mówi Aleksander Horab, prezes Sępa Droginia. Całkowity koszt projektu opiewał na kwotę 22 464 zł, a wykonawcą była myślenicka firma MTB-Group. W głosowaniu do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego w Drogini znalazły się trzy zadania. Projekt Sępa Droginia wyprzedził zadania pod nazwą „Doposażenie OSP Droginia” oraz „Gry podwórkowe i korytarzowe w ZPO w Drogini”.